Salt la continut

Filme noi. Program cinema
Salut, vizitatorule. Te rugam sa te loghezi sau sa te inregistrezi, pentru a contribui la dezvoltarea acestui forum.
Periodic vom organiza CONCURSURI cu PREMII ce vor rasplati cei mai activi membri.

Ultimele postari

Imagine postata

cazare
Cazare Poiana Brasov
Cazare Sinaia

Cazare pe litoral
Hoteluri Mamaia
Cazare Eforie Nord

Oamenii din fotbal puscariabili

• Please log in to reply
1 raspunsuri la acest subiect

#1 alpai

alpai

• Membri
  • VotatVotatVotatVotatVotatVotatVotatVotat
  • 1200 postari
  • Membru din 04-April 12
Reputatie (?): 33
Varsta: 43 ani

Postat 13 November 2012 - 05:44 PM

Media, in special cea sportiva, a fost martora unei intorsaturi de situatie mai ceva ca la Ploiesti. Opt dintre greii din culisele la vedere ale fotbalului romanesc au primit ani grei de inchisoare pentru o frauda de aproximativ 10 milioane de euro. Chiar daca suma reprezinta bani de seminte pentru ei, furtul se interlege de la sine ca este mult mai mare.
Cand s-a dat prima sentinta in procesul celor opt, sentinta favorabila lor, George Copos s-a declarat increzator in justitia romana. Acum, cand puscaria este la o tusa distanta de el, tace.

Intrebare: Cand este justitia dreapta? Cand i-a lasat liberi desi se vedea de pe munte ca sunt vinovati sau acum cand au primit ceea ce merita orice hot?

#2 anna.d

anna.d

• Membri
  • VotatVotatVotatVotatVotatVotatVotatVotat
  • 1137 postari
  • Membru din 03-April 12
Reputatie (?): 56
Varsta: 29 ani
  • LocalitatePitesti
  • Ocupatie:Content writing

Postat 14 November 2012 - 05:04 PM

Am fost total surprinsa cand am aflat marea veste. Acum nu stiu in care dintre ipostaze justitia greseste, sau daca poate fi vorba de o greseala, dar dupa parerea mea niste masuri ar trebui luate. Sper sa nu ajunga niste eroi precum Nastase, ca am aflat ca asa a fost considerat in ultimul timp de simpatizanti.

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi